Poděkování

Granit Parts k.s.

Granit Parts k.s.

Díky firmě Granit (a to jak díky darům, tak i nákupu u nich) jsme měli tábor v roce 2011, tak trošku "Graniťácký". Všichni vedoucí si psali poznámky do bloku Granit propiskou Granit, Pepíček měl sluneční brýle Granit, když bylo potřeba úplatek, Goblin šáhl do brašny a vyndal bonbón Granit, v dražbě se objevilo kilové balení Haribo Granit. A to nemluvíme o dalších krásných darech, které stále využíváme. Takže děkujeme do Velkého Meziříčí.

www.granit-parts.cz

—————

Předměřická a.s.

Předměřická a.s.

Předměřická a.s. naše poslední dva tábory podpořila několika pytli brambor a cibule.

https://www.predmericka.cz/

—————

Josef Pospíchal

Josef Pospíchal

Děkujeme panu Josefu Pospíchalovi za krásně nakreslené mapy bludišť, které jsme s jeho laskavým svolením použili v celotáborové hře na letním táboře PMD 2009 - Poklad Bohů.

SAURIK

—————

Petr Roháček

Děkujeme za pěkný dárek do fondu našeho sdružení - hru Česko - otázky a odpovědi a její variantu Junior pro menší děti.

—————

RONGO.cz

RONGO.cz

Internetovému obchodu s hračkami na vítr a na páru RONGO.cz děkujeme za sponzorování táborových triček v několika posledních letech a za každoroční malý dračí příspěvek k našim drakiádám.

www.rongo.cz

—————

DinoToys s.r.o.

DinoToys s.r.o.

Děkujeme za štědrý dar - množství společenských her, puzzle, apod., které společnost DinoToys s.r.o. dětem věnovala pro letní tábor PMD 2008 - Kniha kouzel. Část byla použita přímo na táboře jako hodnotné ceny v táborové dražbě, část jsme ponechali ve fondu našeho sdružení pro budoucí akce.

www.dinotoys.cz

—————

MindOK s.r.o.

MindOK s.r.o.

Děkujeme za velmi zajímavou slevu pro nákup sady společenských her od společnosti MindOK s.r.o. do fondu našeho sdružení. Hry často a rádi využíváme na našich víkendových akcích i na táborech.

www.mindok.cz

—————


Kontakt

Klub PMD, z.s.

Jana Palacha 1103, Mladá Boleslav, PSČ 293 01

+420 732 583 484