PMD 2012 - Den 6.

08.07.2012 13:27

05.07.2012

Reportáž:

Den začal jako obvykle rozcvičkou, po úklidu pokojů a snídani jsme stravili dopoledne opět na workshopech. Výběr byl opět bohatý. První odpolední hrou byl přenos básničky, který pro náš tým nedopadl příliš dobře. Druhým programem měl být pakofotbal, který však byl zrušen a nahrazen koupáním v bazénu večer se opět 2 zástupci týmu vypravili na CETEH.

Zapsal tým Převozníků

Jak to bylo doopravdy (aneb z pohledu vedoucího):

Jeden z dalších slunečných dnů začínal jako obvykle semináři. Už dopoledne bylo pěkně parno, a tak jsme se učili venku. Semináře trvaly do oběda a po poledním klidu byly přichystány hry. Jako první se přenášela básnička – úryvek z Máchova Máje. Celkem šest kraťoučkých řádků. Hra neměla trvat příliš dlouho, a i přesto zabrala něco kolem tří a půl hodiny. Nakonec básničku přenesli všechny týmy, a tak jsme se vydali zpět do tábora na svačinu. Druhá hra, která se měla po svačině hrát, byla odložena na dobu neurčitou a namísto toho šli děti blbnout do bazénu. Po večeři nás čekal už jen ceteh, během kterého zbytek nezúčastněných hrál na hřišti rychlou vybíjenou. Na konci dne se pískla večerka a mohlo se jít spát.

Zapsala Áďa

Fotogalerie:

—————

Zpět


Kontakt

Klub PMD, z.s.

Jana Palacha 1103, Mladá Boleslav, PSČ 293 01

+420 732 583 484