PMD 2012 - Den 14.

13.07.2012 23:13

13.07.2012

Reportáž:

Vzhledem ke zkušenostem z minulých let, kdy jsme reportáže z posledních dnů od dětí získávali ještě dlouho po táboře, nebude již z tohoto ani z následujícího dne dětská reportáž.
Dopolední program, kdy jsme si chtěli zahrát ještě pár zajímavých a zábavných her po okolí, přerušilo deštivé počasí a jako mokrou variantu, před pobíháním po základně, sháněním vlastních věcí, jejich balením a úklidem celé základny, jsme zvolili odpočinek s promítáním filmu. Hned po obědě jsme se již vrhli na balení a úklid, abychom byli všichni připraveni na ranní odjezd domů. Jakmile bylo vše uklizeno a připraveno, zahájili jsme táborovou dražbu, při které si děti mohli vydražit všelijaké zajímavé, zábavné i poučné předměty a odvézt si je domů.
Bohužel jsme nemohli zapálit připravený táborák, protože začal stávkovat, že v mokru se mu hořet vůbec nechce. Zvolili jsme tedy program k táboráku bez táboráku hezky v teple budovy. Nejprve se chodbou rozléhaly tóny táborových písní a poté smích od scének. Tím jsme zakončili poslední táborový večer a vydali se pod peřiny.

Ráno už nás čeká jen poslední úklid, okamžitý odjééézd a ještě párkrát si vyslechnout větu:

Už tam budem?

Zapsal Mike

Fotogalerie:

—————

Zpět


Kontakt

Klub PMD, z.s.

Jana Palacha 1103, Mladá Boleslav, PSČ 293 01

+420 732 583 484