PMD 2011 - Den 6

13.07.2011 10:33

Reportáž:

Ráno začalo jako vždycky rozcvičkou a pak uklizení chatek a snídaně. Po snídani jsme se dozvěděli že jsme v dánsku v zemi vikingů. Dopoledne jsme si vyráběly pravé vikingské amulety a korále a odpoledne jsme si hráli na kmeny vikingů a boha který sestupoval a bral nám jídlo a posílal na nás bouři atd. A večer byli scénky jak vikingové objevili ameriku. Jak to říct vydařený den plný vydařeného programu.

Zapsal (a v nezměněné podobě bylo použito): Rákosáci

A jak to viděl vedoucí (aneb co se doopravdy dělo):

V Dánsku nás přivítalo skvělé počasí a my jsme den začali výrobou tradičních vikingských korálků. Na Vikingy a jejich objevné expedice jsme si chtěli hrát i odpoledne, ale v bouři jsme ztroskotali a skončili na poustém ostrově. Pustý ostrov je kruté místo a tak jsme si museli nasbírat dostatek jídla, postavit chatrč, abychom se uchránili před bouří, a hlavně z vraku pirátské lodi vynosit poklady. Podle pokladů byly uděleny bony (ne body, ale doopravdy bony) do celotáborového bodování (nebo bonování?).
Po večeři nás týmy oblažily scénkami na téma „Vikingové objevují Ameriku”. Scénky byly krátké, tak jsme vyzkoušeli improvizační schopnosti vybraných jedinců a pak jsme rychle zalezli do peřin, abychom měli spoustu sil na další den.

Zapsal: Joska

Fotogalerie:

—————

Zpět


Kontakt

Klub PMD, z.s.

Jana Palacha 1103, Mladá Boleslav, PSČ 293 01

+420 732 583 484