PMD 2011 - Den 5

13.07.2011 10:11

Reportáž:

Dnešní den začal neobvyklou rozcvičkou – cvičili jsme s hudbou. Poté následoval úklid chatek /pokojů a bodování, ranní nástup a snídaně. O dopoledním programu jsme sestřelovali zvířátka pumnama abychom dostali salám (na pizzu). Poté jsme měli nástup na oběd a polední klid. Po poledni jsme pokračovali ve hře (ty zvířátka) svačina. Po svačině jsme hráli hru ohrádku (to nepochopíte) prostě každý zvířátko musel mít svůj počet políček a trávu. Poté jsme hráli vyznačovat cestu. Poté jsme hráli mafiány následovala večeře a po večeři jsme dodělali ohrádky a nakonec večerka…Takže dobrou.

Zapsal (a v nezměněné podobě bylo použito): Vandalové

A jak to viděl vedoucí (aneb co se doopravdy dělo):

Máme tu krásný, slunný, italský den. A hned po ránu jsme začali připravovat večeři (: Sice tu neradi popisujeme jídelníček, protože jej dostatečně zvládají popisovat děti, ale tohle je trochu tématické. Děti dosaly za úkol získat nějaké suroviny na pizzu. Nejprve lovily zvěř na salám (házení pumen na papírová zvířata). A jelikož bylo pro tolik dětí potřeba hodně salámu, zabral nám lov téměř celé dopoledne. Pak pomáhaly jednomu pastevci řešit rozmístění výběhů pro krávy, kozy, ovce a prasata. Za tento úkol získaly dostatečné množství sýru a to už na nějaký pizza chléb stačilo (: Tento úkol jim však zabral i kus odpoledne, všem však se podařilo dobytek vhodně umístit.
Odpoledne musely najít a identifikovat 40 mafiánů a zjistit, jak vypadá mafiánský boss, o jehož vzhledu dosud kolují pouze zvěsti. Bohužel stále uniká, protože jeho správnou podobu se nepodařilo zjistit úplně, alespoň že většina těch mafiánů je již polapena. (: Zbytek dne probíhal v duchu vatikánské očisty tábora, takže úklid a ve zbylém čase nějaké míčové hry na hřišti.

Zapsal: Mike

Fotogalerie:

—————

Zpět


Kontakt

Klub PMD, z.s.

Jana Palacha 1103, Mladá Boleslav, PSČ 293 01

+420 732 583 484