PMD 2011 - Den 2

08.07.2011 10:21

Reportáž:

Dneska brzy ráno jsme vyrazili prvním letem do Francie. Měli jsme za úkol postavit co nejlepší eifelovku. K dispozici jsme dostali špejle a provázek. Od sousedů jsme si půjčili izolepu a začli pracovat. Nakonec jsme je vylepšili malou vlaječkou a vyhodnotili nejlepší. Naše eifelovky obstály i při zkouškách. Po obědě byla módní přehlídka pro kluky, které jsme museli převléct do holčičího oblečení. Pak jsme se přesunuli na fotbalové hřiště a hráli velký malý míč, na zvířátka a nakonec jsme museli nasbírat po pořadě 24 lístečků. Večer jsme se šli osprchovat, vyčistit zuby a do postele.

Zapsal (a v nezměněné podobě bylo použito): Rákosáci

A jak to viděl vedoucí týmu (aneb co se doopravdy dělo):

Dnes jsme se vydali do první země na naší cestě kolem světa a tou zemí byla Francie. Počasí nám ještě moc nepřálo, což nás od zábavy rozhodně neodradí. Nejprve děti dostaly za úkol postavit ze špejlí, provázku a dalšího nalezenehé materiálu Eiffelovu věž. Každý tým se s tím statečně popral a ačkoliv ne všechno připomínalo Eiffelovku a ne všechno vydrželo stát rovně, byl tento úkol úspěšně splněn.
Další hrou z mokré varianty bylo obléknout chlapce do dámských modelů a uspořádat módní přehlídku. Všichni chlapci do toho samozřejmě šli dobrovolně a do převlékání je nikdo nenutil. Také jsme si zahráli pár deskových her a večer když se trochu umoudřilo počasí jsme s nimi vyrazili na hřiště pod kopcem a hráli několik známých zábavných her.

Zapsal: Mike

Fotogalerie:

 

—————

Zpět


Kontakt

Klub PMD, z.s.

Jana Palacha 1103, Mladá Boleslav, PSČ 293 01

+420 732 583 484