PMD 2011 - Den 14

14.07.2011 23:35

Reportáž:

Ráno jsme jako vždy začaly budíčkem a rozcvičkou. Dále raní higiona uklid chatek a jak jinat bodování. Když se nám povedlo překonat tyto útrapy, zbývala do snídaně už jen raní nástup který se díky tomu že nevědělo jestli bude večerní. Takže když se vše potřebné vyřešilo konečně jsme se mohly snídat náž oblíbený táborový bufet, umyly nádobí. Další otázka byla, co se bude dít teď. Většinou jsme mněli jako poslední hru ménem poslední cesta, ale letos byl kvíz, kde jsme vyplňovali informace ze všech států kde sme byli. No ale naštěstí, když jsme něce nevědeli byla stanoviště kde jsme se dozvědely růnzé informace. No stihly jsme to jen tak tak na oběd. Najedly se a někteří myli nádobí a někteří měli osobní volno. Čekal nás další nástup, kde jsme se dozvěděli konečné bonování (taborova měna nahrazující body) rozdělily bony a hurá na aukci. Od aukce si odnesl každý něco zajímavého a nezajímavou myšlenku na to, že bude muset až do večeře a ještě po ní uklízet Naštěstí nás táhla myšlenka, že bude táborák. No a mě tu teď někdy v noci v noci vytrhli od táboráku (Pozn. vedoucího: o reportáži vědí celý den) a já tady píšu tuto chybami prosetou reportáž.:D
P.S.: tak já letim kouknout jestli je ještě táborák.

Zapsal (a v nezměněné podobě bylo použito): Rákosáci

A jak to viděl vedoucí (aneb co se doopravdy dělo):

Zkusím trochu předbíhat, protože poslední den se reportáž málokdy stíhala napsat a objevovala se tak až několik dní po táboře.
Ráno začalo celkem obvykle budíčkem a rozcvičkou. Dopoledne děti završily svoje putování po světě závěrečným kvízem (avšak tak trochu běhacím), aby si připoměly všechny země, které navštívily během posledních dvou týdnů. Odpovídat zvládaly obstojně a tak byly rozděleny poslední bony do hodnocení, aby si je tým mohl mezi sebou rozdělit pro odpolední dražbu. Poté, co se vydražily poslední drobnosti za zbývající bony, vrhli jsme se všichni na zabalení věcí a úklid tábora. Po večeři jsme se sešli u slavnostního táboráku a hráli různé hry dokud byla dobrá nálada a nepadali všichni únavou. A zítra? Už zase domůůů. Radovat se, či plakat? Věřím, že zvádneme obojí.

Zapsal: Mike

Fotogalerie:

—————

Zpět


Kontakt

Klub PMD, z.s.

Jana Palacha 1103, Mladá Boleslav, PSČ 293 01

+420 732 583 484