PMD 2010 - Den 7

11.07.2010 00:57

Reportáž:

Dnešní den začal jako obvykle budíčkem. Po budíčku nenásledovala rozcvička, ale uklízení pokojů. Hned na to byl ranní nástup. Tam jsme se dozvěděli o tom, že jsme na OSTOVĚ SMRTI. Dopoledne jsme si vyrobili lampióny, které jsme večer šli vyzkoušet. Odpoledne bylo bezva, protože jsme šli ke psům, kteří předváděli to co umí. Po týmech jsme se je mohli jít pohladit. Po té jsme šli zase zpět do tábora. Kolem tábora jsme hráli hru "Běh v okovech." To jsme se přivázali za ruce k sobě a běželi strááášně dlouhou trasu, na které jsme vyplňovali různé úkoly, jako např. bez svázané ruky ke kamarádovi dát sirky do krabičky a zavřít ji. Ten, kdo to stihl tak se mohl jít koupat. Pak jsme měli osobní volno. Večerní nástup byl jako obvykle ve stínu.
Po večeři byl lampiónový pochod po Cvikově. Některým zhasnul, ale během cesty jsme se zastavovali a vedoucí znovu zapalovali dlouhé lampióny. Na večerku jsme přišli trochu déle, ale spánek byl opravdu potřeba.
Dobrou noc Vaši Krysáci z korábu Krysí ocásek

Zapsala posádka Krysího ocásku

A jak to viděl vedoucí týmu (aneb co se doopravdy dělo):

Tento den nezačal tak úplně typicky jako dny před ním, protože kvůli nočnímu programu předchozího dne byla zrušena pirátská rozcvička. Po vymytí ospalků z očí, vyčištění chrupu a snídani se námořníci vrhli na výrobu lampionů, které by je vyvedly z ostrova smrti, kde díky kletbě mrtvého piráta Huga ztroskotali. Po obědě jsme vyrazili k nedaleké kynologické základně, kde se námořníci podívali, co všechno zvládnou poslušní psi. Po návratu, ještě před svačinou, se námořníci dobře naučili, jak si chránit svůj mešec před ostatními. Po svačině pak vyběhli na ostrov v okovech, spoutáni vždy dva k sobě - a bojovali o své vysvobození. Před večeří si stihli zahrát i nekonečnou vybíjenou. Po ní vzali námořníci své lampiony a vyrazili k rybníku, kde zažehli svíčky a vydali se na průvod městem. Jak správně předpokládali, podařilo se jim tím zrušit Hugovu kletbu a ještě k tomu získat další kousek mapy. To už však padla tma a nezbylo tedy nic jiného, než se po náročném dni konečně uložit ke spánku...

Zapsal: Goblin

Fotogalerie:

—————

Zpět


Kontakt

Klub PMD, z.s.

Jana Palacha 1103, Mladá Boleslav, PSČ 293 01

+420 732 583 484