PMD 2010 - Den 4

05.07.2010 22:18

Reportáž:

Náplní našeho 4. dne měl být celodenní výlet.
Den začal jako obvykle budíčkem, ale neobvykle byla vynechána rozcvička, protože rozcvičkou nám měl být výlet. Ihned po snídani jsme vypluli prozkoumat neznámé vody. Našim cílem měl být Milštejn. Cesta vedla krásnou krajinou přes dolíčky, kopečky, lesem, loukou. Snad bychom šťastně došli až do cíle, kdyby se nespustil vytrvalý, prudký déšť, kvůli kterému jsme se museli vrátit do tábora.
V táboře na nás čekal teplý čaj, měkounké postýlky a dlouhodobý odpočinek. Po probuzení všech námořníků jsme začali secvičovat scénky, jak se dala naše posádka dohromady. Večerním programem bylo hraní scének ostatním posádkám. Potom už jen spánek.

Zapsala posádka Rudého draka

A jak to viděl vedoucí týmu (aneb co se doopravdy dělo):

Dnešní den byl ve znamení celodenního výletu. Ze začátku jsme byli plni optimismu, že nám přeje počasí a už do nás nepere slunce. Zabalili jsme si všechny věci a vyrazili za Mikem. Čekala nás příjemná trasa na zříceninu hradu Milštejn. Cesta probíhala dobře přesně do doby, kdy nás přepadl první déšť. Plní odhodlání překonat přeháňku jsme nasadili pláštěnky a šlapali dál. Bohužel déšť neustával, tak jsme se rychle vrátili do základny, kde na nás už čekal horký čaj. Dali jsme sušit oblečení a my se vrhli do sprch, abychom se zahřáli a hned vlezli do postelí. Většina se oddávala spánku, někteří hráli deskové hry a další se sprchovali. Po zbytek odpoledne se pak připravovaly scénky na téma "jak se posádka dala dohromady". Po večeři se scénky ještě doladily, na hřišti se připravilo sezení a pak jsme se jen koukali a smáli tomu, co vymyslely ostatní týmy.

Zapsala: Janča

Fotogalerie:

—————

Zpět


Kontakt

Klub PMD, z.s.

Jana Palacha 1103, Mladá Boleslav, PSČ 293 01

+420 732 583 484