PMD 2010 - Den 13

17.07.2010 01:22

Reportáž:

Dnešní den začal trochu volněji. Protože v noci pršelo, nebyla rozcvička a mohli jsme si půlhodinku přispat. Po snídani jsme hráli klasické hry, jako třeba na ovečky a na vlka, mrazíka, hlava nebo znak apod. Po obídku a poledním klidu jsme mohli naposledy navštívit město a něco si koupit. Kdo už neměl peníze nebo komu se nechtělo, zůstal v táboře a chystal slavnostní táborák. Když bylo vše připraveno a zbytek tábora se vrátil z města, každý oddíl si připravoval dvacetiminutový program k táboráku. Po večeři byl slavnostně zapálen oheň a předvedeny všechny připravené scénky, hry a písničky. Když celý program byl ukonce, bylo už moc pozdě a museli jsme zalehnout do postýlek.

Zapsala posádka Rudého draka

A jak to viděl vedoucí týmu (aneb co se doopravdy dělo):

Ostrý zvuk píšťalky ohlašuje další táborový den. Vyskočit, protáhnout, obléct a ven. Protože ráno pršelo, nebyla rozcvička a mohli jsme si proto přispat.
Během dopoledne jsme hráli různé hry jako je Na ovečky a vlka, Hlava nebo znak a podobně.
Po poledním klidu se někteří z nás vydali do města utratit poslední korunky. Ti, co nešli, připravovali zatím ohniště na večerní slavnostní táborák.
Po svačině se oddíly rozmístily po táboře a připravovaly zábavný program pro ostatní k ohni. Po večeři byl táborák zapálen a všechny oddíly postupně předvedli, co umí. Mohli jsme vidět různé scénky, soutěže, zpěv a další. Všichni se snažili a všichni byli odměněni potleskem. A protože už bylo dost pozdě, umyli jsme se a s večerkou zalezli do postelí.

Zapsala: Janča

Fotogalerie:

—————

Zpět


Kontakt

Klub PMD, z.s.

Jana Palacha 1103, Mladá Boleslav, PSČ 293 01

+420 732 583 484