PMD 2010 - Den 10

11.07.2010 22:42

Reportáž:

Dne 12. 7. byl velice zábavný, protože jsme navštívili město Sloup. Po budíčku opět jako při 1. celodenním výletě nenásledovala rozcvička. Sbalili jsme se a po snídani jsme vyrazili. Zpočátku byla cesta těžká, protože nám bylo horko. Ale později jsme se dostali do lesa, kde se šlo už lépe. Po příchodu na koupaliště jsme se převlékli a hurá do vody. Později jsme se rozdělili: někteří šli na šlapadla či loďky, někteří do lanového centra, další na hrad a poslední zůstali u vody. Po setkání všech skupin jsme se ještě mohli chvíli koupat. Potom nastala cesta zpátky. Večer bylo povinné sprchování. Zaskočila nás doba večerního nástupu, byl v 10 hodin večer. To je ze dne 12. 7. vše.

Zapsala posádka Rudého draka

A jak to viděl vedoucí týmu (aneb co se doopravdy dělo):

Hurá, hurá, je tu další celodenní výlet. Vyrazili jsme ráno, abychom se vyhnuli pařákům. Naším cílem bylo tentokrát koupaliště ve Sloupu v Čechách. Cesta nám utekla poměrně rychle.
U vody jsme rozložili ručníky a pak už jsme strávili celý den koupáním a opalováním. Někteří z nás se projeli na lodičce, někteří na šlapadle a někteří odvážní zkusili i lanové centrum. Nakoupili jsme si i nějaké dobroty a suvenýry. Několik turistů se vydalo ještě na výlet k blízkému hradu. Pak už byl čas k odchodu. Zpátky jsme šli jinou cestou přes les, abychom se nemuseli smažit na sluníčku.
Hned, jak jsme přišli zpátky do tábora, byla večeře a hned po ní celotáborové koupání.

Zapsala: Janča

Fotogalerie:

—————

Zpět


Kontakt

Klub PMD, z.s.

Jana Palacha 1103, Mladá Boleslav, PSČ 293 01

+420 732 583 484