PMD 2010 - Den 1

02.07.2010 19:11

Reportáž:

Dopoledne jsme přijeli do tábora a vedoucí nás zařadili do chatek. Vybalili jsme si a šli jsme na oběd po obědě nás rozdělili do týmů přidali nám vedoucí a šli jsme se seznamovat. Když jsme se vrátili dalimám trička vykoupali jsme se v bazenu (voda byla tepla), vymysleli jsme pokřik a měli jsme večeři a šli jsme spát.

Zapsal (a v nezměněné podobě bylo použito): Marek Martinec (posádka Modrého Kozla)

A jak to viděl vedoucí týmu (aneb co se doopravdy dělo):

Jednoho krásného slunečného dne, konkrétně 3. července roku 2010, jsme se hned po ránu sešli s bandou dětí těšících se na náš letní tábor. Po naložení kufrů, batohů a tašek do autobusu se naplnila i všechna sedadla a za doprovodného mávání rodičů se vyrazilo do Cvikova.
Po příjezdu a vyklizení autobusu jsme se vrhli na ubytování do uklizených chatek. Po chvíli už nám tak uklizené nepřišly. Snaha o jejich znovuuklizení byla po nějaké chvíli přerušená nástupem na oběd. Po chvíli klidu jsme se sešli v jediném objeveném, stinném prostoru, kde jsme si řekli, jak to na táboře bude probíhat, jak se k sobě máme chovat a další takové ty organizační záležitosti. Hned na to jsme se rozdělili do pěti oddílů a vyrazili na prozkoumání blízkého okolí. Během toho jsme se seznámili v oddíle mezi sebou a zjistili jsme, že každý oddíl tvoří posádku jedné lodi, jejíž jméno si máme vymyslet. Když jsme se vrátili do tábora, mohli jsme se jít pořádně vykoupat a ochladit se po té dlouhé době ve vedru. Před večeří jsme si nacvičili, jak budeme nastupovat, udělali jsme si týmové fotky a vyrazili na večeři. Po večeři si vedoucí připravili skvělou scénku, kterou se uvedla legenda CeTeHu (CTH = celotáborová hra). Jelikož mnozí z nás byli značně unavení, mohli si jít klidně už lehnout a ostatní měli možnost si ještě v klidu hrát nějaké hry.

Zapsal: Mike

Rozdělení do týmů:

Posádka lodi Bludička
Čížek Jan
Čížková Simona
Kemr Radek
Němcová Marie
Péč Jan
Šmehlík Filip
Vosáhlová Eva
Vránová Michaela

Posádka lodi Rudý drak
Borkovec Petr
Havlinová Kristýna
Hodboď Jaroslav
Janoušek Marek
Krejčová Kristýna
Pácaltová Žaneta
Pospíšil Kuba
Václavková Vendula

Posádka lodi Modrý kozel
Holečková Karolína
Klindera Pavel
Malík Jakub
Martinec Marek
Maštalíř Jaroslav
Mrázková Jana
Němcová Kateřina
Roháčková Anna

Posádka lodi Krysí ocásek
Borkovcová Klára
Hrachovec Radim
Maudrová Žaneta
Nový Václav
Pohorský Tomáš
Říhová Zuzana
Šmehlík Martin
Václavek Matěj
Velová Adéla

Posádka lodi Tibéria
Kedlický Dominik
Krézková Anežka
Maudr Jakub
Nováková Dominika
Olšák Radek
Šabat Martin
Šťastná Tereza
Václavková Anna
Vránová Marcela

Fotogalerie:

—————

Zpět


Kontakt

Klub PMD, z.s.

Jana Palacha 1103, Mladá Boleslav, PSČ 293 01

+420 732 583 484