PMD 2009 - Den 9

12.07.2009 23:59

Reportáž:

Ranní budíček zvonil dlouho, dětem se nechtělo moc vstávat a rozcvička byla krátká. Po snídani děti začaly dodělávat masky ze sádrových obvazů a také si vyráběly amulety pro štěstí na poslední cestu, která je čeká v pátek. Tyto amulety vyráběly ze slaného těsta, které si samy udělaly, po té co dostaly ingredience.
Po obědě jsme se vydali do lesa, kde jsme si zahráli běhací hru "Sběr surovin na hostinu", kdy dětem ztěžovali soutěž vedoucí, kteří bránili své území. Z lesa si děti donesly větve na zátop, protože se chystala "hostina pro Bohy". Při přípravě děti udělaly čaj a sladkého hada, obojí připravovaly na ohni a krom přísad si vše obstaraly v týmech samy. Po večeři se začala chystat "Dionýsova párty", kde si děti zkusily karaoke a zatančily si.

Jak to viděly děti ze služebního oddílu?

Dnešním vedoucím je Evča. Dnešní den začal budíčkem. Hned po budíčku byla rozcvička. Po rozcvičce jako pokaždé byl ranní nástup. Potom byla snídaně. Po snídani jsme dovyrobyli masky. Potom jsme šli do lesa hrát hru na motýlky. Potom jsme nasbírali dřevo na hostinu bohů. Každý tým měl za úkol uvařit v kotlíku čaj a na ohni udělat hada. Potom byla Dionýsova párty. Kde si každý kdo chtěl mohl zazpívat písničku s mikrofonem.

Napsal oddíl "Dobyvatelé pokladu"

Fotogalerie:

—————

Zpět


Kontakt

Klub PMD, z.s.

Jana Palacha 1103, Mladá Boleslav, PSČ 293 01

+420 732 583 484