PMD 2009 - Den 7

10.07.2009 22:22

Reportáž:

Po již zaběhnutém ránu jsme se vydali navštívit blízký kynologický klub, kde jsme kromě výcviku větších psů měli možnost shlédnout i roztomilé hrátky psů menších, které u dětí měly obzvláště veliký úspěch.
Odpolední program byl zahájen návštěvou zlého titána, který oslepil celý tábor. Bohyně Gaia se sice pokusila zkázu zvrátit, vrátit zrak se ji však podařilo vždy jen jednomu zástupci z týmu. Ten se pak o celou skupinu musel postarat a splnit s ní pět různých úkolů, aby kletba byla zlomena. Po svačině děti dostaly opět možnost zdokonalit svůj systém přenosu zprávy, jehož funkčnost mám mohly hned po večeři ukázat. Po samostatném přenosu zprávy a prezentacích jednotlivých systémů nás už čekala jen postýlka a noční hlídky zástupců ze služebního oddílu.

Jak to viděly děti ze služebního oddílu?

Dnešní ráno bylo hezké, rozcvička krátká i bodování hezké. Po snídani jsme šli na návštěvu do kynologického klubu, kde jsme viděly malé vystoupení psů (Border Kolie, Knírač, Německý ovčák). Po návštěvě jsme šly na svačinu a po svačině jsme se musely vysvobodit ze sleposti. Po nádherném obědě jsme cvičily na 2. přenos zpráv a po večeři se nám to docela povedlo. Večerka byla klidná.

Napsal oddíl "Kerbeři"

Fotogalerie:

—————

Zpět


Kontakt

Klub PMD, z.s.

Jana Palacha 1103, Mladá Boleslav, PSČ 293 01

+420 732 583 484