PMD 2009 - Den 13

17.07.2009 01:49

Reportáž:

Dopoledne proběhl odkládaný závod trojských koní. Nejprve jsme všechny koně podrobili několika testům, zda splňují zadané požadavky (pojmout alespoň čtyři lidi, vypadat alespoň trochu jako kůň, z osazenstva by němělo být moc vidět a kůň by měl být schopen během závodu vyměnit posádku). Všechny koně s malým přimhouřením očí splnily veškeré požadavky. A nastal závod. Koně do boxů a už se vybíhá. Příšerky PMD okamžitě nasazují tempo a vzdalují se ostatním koňům. Kousek za nimi se snažil udržet kůň týmu Tady hlídáme my, a zbytek si vlastním tempem klusal na další stanoviště.
Odpoledne jsme vyrazili na závěrečné putování za objevením ukryté moci našich bohů, aby mohli pokračovat v boji s titánem Týfónem. Cesta vedla zpětně po stopách Božského titána PMD (to je ten, kterého děti stvořily a bohyně Gaia mu vdechla život) až do lesního divadla na Zeleném vrchu u Cvikova. Na stanovištích za splnění různých logických úkolů děti získaly zašifrovanou zprávu, která jim objasnila další kus cesty titána, po které se měly dostat až k ukryté moci. Tak, jak že nakonec boj s Týfónem skončí? To se snad dozvíte zítra, až se vrátí bohové a informují nás.

Jak to viděly děti ze služebního oddílu?

Pííísk!!! Tak začal nový táborový den. Rozcvička, hygiena a úklid pokojů následovali. Po té jsme jen dodělali poslední úpravy na našich "trojských" koních a vydali jsme se na náměstí, kde při udivených pohledech kolemjdoucích jsme vyběhli náš závod cestou necestou do tábora na koních (Příšerky samozřejmě vyhráli). Po vynikajících řízcích jsme se vydali hledat božskou moc. Start a cíl byl v táboře. Museli jsme proběhnout několik stanovišť. U nich jsme plnili různé úkoly a za splnění jsme dostali skrytý text, podle kterého jsme se vydali k dalšímu. Naštěstí se nikdo neztratil a tak se mohli všichni vykoupat a při večerním nástupu obdržet poštu. Ben Skalník nás naučil jak skládat krásné básničky (o praseti) a den jsme zakončili opékáním vuřtů a říkáním vtipů u táboráku. Slaďoučké snoučky.

Napsal oddíl "Příšerky PMD"

Fotogalerie:

—————

Zpět


Kontakt

Klub PMD, z.s.

Jana Palacha 1103, Mladá Boleslav, PSČ 293 01

+420 732 583 484