Den 3

04.07.2003 00:00

Další den na stejném místě. Rychlá rozcvička v podání zdravotníka, obvyklé procedury po ránu a hurá na hřiště zasportovat si. Připravoval se turnaj ve vybíjené, takže trénink byl nutný.
V půli dopoledne se na nás přijeli podívat policejní psovodi i se svými malými mazlíčky, aby nám ukázali co umí. A bylo toho dost. Taky jsme měli i možnost si vyzkoušet, jaký je to pocit, když se do ruky zakousne čtyřicetikilový pes. Díky rukávu to byla sranda. :) Při loučení jsme měli dobrý pocit ze skvělého zážitku a psi......ti byli rádi, že je už nikdo nebude drbat a hladit.
Po obědě se konečně vyrazilo do lesa malinko dál než během předchozích cest. A to dokonce rychlým přesunem, protože vyhrát nad ostatními, porazit bubáky a získat nový zdroj kovu je přece něco, kvůli čemu stojí za to se nadřít.
A před večeří už konečně slibovaný a očekávaný turnaj ve vybíjené. Je vcelku jedno, kdo vyhrál, protože všichni se tvářili, jako když je to baví (jen doufám, že to na nás "prckové" nehrajou --- Joska). Při nástupu se rozdala táborová trička. A protože po večeři začalo pršet, tak jsme navšívili diskotéku, Lukáš Mezera vyhrál jednu hru a šli spát.
 

Hodnocení dne: Tak i dneska pršelo pršelo. Od oběda čas od času skoro pořád. Naštěstí se dá dělat plno věcí i za nepřízně počasí.

Jediným kazem na celém táboře je založení a následné zmizení digitálního foťáku (takže jediná památka na předchozí 3 dny bude pouze vzpomínka). Dál se fotí klasickým foťákem, takže fotky z tábora budou později než bylo plánováno a v jiné kvalitě (možná lepší) než bývá zvykem.

—————

Zpět


Kontakt

Klub PMD, z.s.

Jana Palacha 1103, Mladá Boleslav, PSČ 293 01

+420 732 583 484