Den 10

11.07.2003 00:00

Odpoledne nás čeká cesta, ale co ráno. No jistě .... příprava velkého ohně a hlavně úklid tábora. Hlaně už abychom byli na cestě. Šance jsou stejné, takže uvidíme, kdo vybere poklad. Cesta nebyla ani tak dlouhá, jako spíš zapeklitá. Šli jsme pro nás neznámými místy, hlubokými hvozdy a co čert nechtěl ... museli jsme cestou plnit složité úkoly. I přes tyto nástrahy jsme došli až k cíli cesty a zjistili jsme, že poklad hlídají dva velcí psi. Ti se ali místo se štěkotem na nás vrhly s vrtícími ocasy a bylo všechno jasné. Sbalit poklad a rychle zpět do tábora. Klasická dražba poslední noci proběhla bez problémů a každý si odvezl nějakou pěknou památku. A oheň ..... nebýt Jiřího a strašidelné masky, člověka by ani nenapadlo odejít na poslední cestu ke studánce a naposledy se rozloučit s Jabkenicemi.
 

Hodnocení dne: i když člověk naplánuje sebedrsnější cestu, tak mu to vždycky někdo zkazí. Tímto děkujeme psímu komparzu.

PS: tak mě tak napadá, že tohle byla vlastně první role Sáry, která si pak ještě zahrála draka na víkendu Dračí vejce. Kdo to ale tenkrát moh tušit. :o) (18.10.2008 Joska)

—————

Zpět


Kontakt

Klub PMD, z.s.

Jana Palacha 1103, Mladá Boleslav, PSČ 293 01

+420 732 583 484