Den 10

10.07.2007 00:00

Reportáž:

Dnešního dne jsme měli službu my - oranžoví. Vedoucí dne byl Pepíček, kterého odnesl stejně jako ostatní BOBO. Dopoledne jsme je tedy museli zachránit z věčného oněmnění tím, že rozluštíme tajnou šifru. Všem týmům se to podařilo a vymyšlené rituály na zadaná slova dopadla následovně:

Oranžoví - Vyrábíme hodiny jenom z naší rodiny. Také naše kráva, zprávy občas dává. Máme někdy housky, zbydou z ní jen kousky. Koupili jsme lano, všichni říkaj ano. Lanem jsme se přepravili, cestu jsme si upravili. Říkali jsme rituál, praporek nám k tomu vlál. Děláme však kliky, jsou to různé triky.

Zelení - Hodiny už máme teď i zprávu uděláme. Šli jsme na hrad Houska, po ní se nám stýská. Přivázali nás na lano, měli velkou píli a přepravili nás za kratičkou chvíli. Kluci dělaj kliky a holky se mohli umlátit smíchy.

Červení - Vyráběli jsme hodiny, honili se za motýly. Zprávy jsme měli z novin, složitým způsobem Jedenovým. Houska je hrad tajemný, výstup je tam obtížný. Jezdili jsme po laně, den nám skončil náramně. Přeprava byla složitá a dokonce velmi prostá. Rituál nám překazili, všechno při tom zkazili. Kliky musí každý povinně několikrát denně.

Modří - Hodiny už stavíme, zprávy jenom luštíme. Houska ta je nádherná. Lano už jsme zkusili, přepravit se podařili. Rituál jsme viděli a kliky jsme zkazili.

Po poledním klidu jsme hráli Pepíčkovi vypečené a vykutálené hry a po večeři nás čekal turnaj v "Pepíčku pípni". Na prvním místě se umístil Dan Novák, na druhém Matůš Maruna a bronzová byla Marcelka Vránová. Tento den se náramě vyvedl.

Renata Krejčová (Oranžoví - Záškodníci)

—————

Zpět


Kontakt

Klub PMD, z.s.

Jana Palacha 1103, Mladá Boleslav, PSČ 293 01

+420 732 583 484