Napsali nám

Na tomhle místě se dozvíte to, co nám obvykle po akci přijde e-mailem nebo SMS. Trošku se tady poplácáme po zádech a budeme doufat, že tímto pyšným gestem nezakřikneme trend těchto milých zpráv.  


E-maily po táboře 2011

Pekný deň,
dúfam, že už bez búrok a krúpov - tie sú dnes u nás v Poprade. Chcela by som sa Vám poďakovať - v mene našej rodiny - za určite krásne 2 týždne, ktoré prežil náš vnuk v tábore PMD. Mali sme obavy, ako to bude zvládať - ešte nikdy nebol nikde sám. Váš vynikajúci nápad - priebežne zverejňovať na stránke PMD dianie počas dňa a hlavne fotky - vidieť tie spokojné tváre detí, to všetko nás utvrdilo v tom, že Váš tábor je ten správny a deti sa v ňom cítia naozaj dobre.
Prajeme Vám ešte veľa elánu a mnoho úspešných akcií.
Rodina Danka Antalíka

E-maily po táboře 2010

Dobrý den,
svoje děti pošlu znovu na váš tábor, protože první co mi řekli po příjezdu bylo, jestli pojedou příští rok znovu. To je pro mě dostatečný důvod, protože byli už na více táborech, ale vždy jsem z nich musela páčit nějaké zážitky, a letos mi oba nadšeně vyprávěli co všechno dělali.
Díky, Simona Čížková

Dobrý den,
nemám absolutně žádné připomínky. Dcera Kristýna přijela z tábora nadšená a už se těší na příští rok. Mrzí ji, že s Vámi nejezdila už dříve. Já jsem také ráda, že jsme natrefili na Vaše sdružení.  (...) Ještě jednou Všem moc děkuji a přeji Vám do dalších let jen samé úspěchy.
S pozdravem
Markéta Havlinová, Bobnice

Proč bych poslala své dítě na Váš tábor?
Už jenom proto, že bych aspoň pár dnů neposlouchala stesky a nářky, jak se jim po táboře stýská a chtějí zpátky.
Podle reakcí Aničky a hlavně Vendy nemám co vytýkat. A jestli byly nějaké nedostatky, je to bezpředmětné. Myslím, že jste opět nezklamali, jste prostě jedničky. Těšíme se na delší akce s Vámi.
Věra Václavková, vaclavky.cz

Dobrý den,
Matěj z tábora přijel úplně nadšený. Děkuji za vše, co pro děti, ale i rodiče děláte. Přeji hodně úspěchů do dalších vašich aktivit.
Věra Václavková, Kosmonosy

Mé dítě Kateřina Němcová si vás všechny moc oblíbila a příští rok na prázdniny by chtěla opět s vámi. Přijela domu a byla ze všeho moc a moc nadšená. Touto formou vás prosím jestli by jste mi mohli dát brzy vědět o příštím letním táboře.
Děkuji s pozdravem
Kateřina Němcová


E-maily na tábor 2009 a po táboře

;-) Ahojky tabornici,
nadale vas diky vasi snaze sleduji na pocitaci a chci vam podekovat a musim rict, ze vas vedouci obdivuji za to jak ty nase lidicky dokazete zabavit a co vsechno vymyslite, jste proste skveli. Bohuzel se vam tabor prelomil do druhe pulky, ale vy si to krasne uzivate, je to na tech fotkach videt, ze vas to vsechny bavi.
S POZDRAVEM se louci mamka Hanka Kemrova. :-)

Dobrý den,
nejdříve bych Vám ráda poděkovala za informace o Vašich dalších aktivitách a doufáme , že se nám poštěstí nějakou akci s Vámi navštívit.
K táboru nemám co dodat, jen samou chválu. Véna se vrátil naprosto spokojený, se spoustou zážitků a mám pocit, že o táboře bude vyprávět ještě na vánoce. Skvělá byla i informovanost o dění v táboře.
Ať se Vám i nadále daří v této činnosti a přeji hodně spokojených dětí i rodičů.
S pozdravem
Marcela Nová

Dobrý den,
nevím jak ostatní, ale pro mě je důležité, že když vám svěřuji děti, tak nemám žádné obavy o jejich bezpečí a ani o to, že by se nebavily. V dnešní době je málo takových akcí, jaké pořádáte vy a já jsem moc ráda, že naše děti se toho mouhou účastnit. Úžasné je i to, že když jsou děti na táboře, tak my rodiče můžeme na webu sledovat všechny akce a zážitky, které prožívají. Fotky a popisky jsou výstižné a s ostatními rodiči si sdělujeme, jak se nám, co na kterých akcí líbí. Filip zhodnotil letošní tábor "no comment" prostě bez připomínek a Marťa slovy líbílo se mi všechno. No a my rodiče jsme spokojení, že když musíme do práce, tak je o prázdninách o naše děti skvěle postaráno, a užíváme si to jak nám jiní rodiče závidí, že něco takového v dnešní době ještě funguje. Prostě a jednoduše dík, za to jací jste a že máte trpělivost s našimi zlatíčky, která se ob čas nebo většinou jako zlatíčka vůbec nechovají, ale mají možnost, dozvědět se o tom, jak funguje přátelství, týmová práce, nebo jaké je to vést kolektiv. Hodně úspěchů ve vaší práci, hodně šťastných dětských úsměvů a následně spokojených rodičů přeje rodina Šmehlíkova

Klárka: Na táboře se mi líbilo všechno, neměnila bych nic (ale mohl by být delší).
Péťa: Na táboře se mi líbila celotáborová hra, nechtěl bych bodování pokojů (úklid).
Tak myslím, že tábor byl super. Letos byli ještě na jednom, ale ten ve srovnání s tím Vaším neuspěl.
Iva Borkovcová


E-mail začátkem roku 2008

Dobrý večer,
dovolte, abych Vám a všem ostatním členům klubu PMD popřál krásný a úspěšný nový rok 2008 a poděkoval za pořádání akcí pro děti. Anička je vždy maximálně spokojená a ještě dlouho poté o nich mluví.
Petr Roháček, Chotětov


SMS po akci Mnichuláš, listopad 2007

Dobry den! Jak bylo? Urcite bezva. Deti prijeli nadsene, porad vypraveji, jake hraly hry. A co všechno si dovezly! To se Vám vešlo do rozpočtu? Dekuju vam za to, co vsechno delate pro deti. Je to uzasne!
Iva Borkovcová


Kontakt

Klub PMD, z.s.

Jana Palacha 1103, Mladá Boleslav, PSČ 293 01

+420 732 583 484